Безжично зарядно/Стойка Baseus Milky Way 15W, Черен

Описание

  • Марка: Baseus
  • Материал: ABS + алуминиева сплав
  • Вход: 12V / 1.67A (Max); 9V / 2A; 5V / 2A;
  • Размер: 83 * 115 * 118мм
  • Тегло: 170гр

Reviews (0)

0.0
0
0
0
0
0

Be the first to review “Безжично зарядно/Стойка Baseus Milky Way 15W, Черен”

There are no reviews yet.