-5.01 лв.

Слушалка/HandsFree Bluetooth Baseus Mini, Сив

35.00 лв. 29.99 лв.

Налично

Сравни

Описание

Bluetooth Baseus Mini HandsFree Silver

Bluetooth: 2.1

Работно време: 3 часа

Време за зареждане: 1 часа

Време на изчакване: 90 часа

Тегло: 6g

Reviews (0)

0.0
0
0
0
0
0

Be the first to review “Слушалка/HandsFree Bluetooth Baseus Mini, Сив”

There are no reviews yet.